Teljes munkaidős - részmunkaidős munka Hargita és Kovászna megyékben

Allas
Kovászna Kézdivásárhely

Nincs kép hozzáadva

    Tulajdonságok

  • Munkaidő
    részmunkaidő (4 órában)részmunkaidő (6 órában)teljes munkaidőszezonális munka/alkalmi munkadiákmunkaszakmai gyakorlategyéb
  • Tapasztalat
    pályakezdő1-3 év tapasztalat4-6 év tapasztalat>6 év tapasztalat
Hirdetés
Teljes munkaidős - részmunkaidős munka, nagyrészt otthonról végezhető, a bérezés teljesítmény alapján történik, kiemelkedő bérezés, végzettség, idegen nyelvtudás nem szükséges. A munka egyszerű, bárki elvégezheti.
Feladatok:
• Plakáton történő reklámozás, ezek kihelyezése.
• TV hirdetés feladása a helyi televíziókban.
• + egyéni ötletek alapján történő reklámozási módszerek (ha akad egy jó ötlete, saját hirdetési csatornát is felhasználhat, stb).
A reklámozott termék 100%-ban nem visszatérítendő EU-s támogatás 40.000 Euró értékben, StartUp projektek által.
Minden behozott projektgazda után, akik szerződést kötnek cégünkkel a projektjeik kapcsán, A NEM NYERTES PÁLYÁZATOK UTÁN IS, ÜGYNÖKEINK 400 LEJES FELPÉNZEL JUTALMAZÓDNAK. A reklámmintát mi szolgáltatjuk, a plakátok nyomtatása és a TV hirdetés felrakásához, a felmerülő összes költséget, első behozott projektből megtérülnek. Befektetés Max. 100 Ron,(TV hirdetés 50 - 60 Ron / hó, a többire plakát)

Dióhéjban: a cég tevékenységét kell reklámozni a szolgáltatott eszközökkel és saját telefonszámmal, hogyha a hirdetés után érdeklődő kliensek felkeresik, akkor megadja nekik a Hargita megyei képviselet email címét, és attól fogva az ön munkája a szóban forgó klienssel véget ér.
További részletekért kérem, keressenek a projekthr2020@gmail.com email címen.
Jelenleg nincsenek hozzászólások. Bejelentkezés Legyél Te az első hozzászóló!
    Regisztrálj vagy jelentkezz be a hirdetővel való kapcsolatbalépéshez!
    Hirdetés

    Vevővédelmi információk
    Cselekedj lokálisan a visszaélések elkerüléséért!
    Használd a prémium tagsággal járó biztonsági szolgaltatásainkat!
    A vételárat -adott esetben előleget- banki úton előre átutalni nem ajánlott, ez a folyamat pontos egyeztetést igényel a vevő és az eladó között

    Tárgy megtalálható:
    Megye Kovászna
    Város Kézdivásárhely
    Hirdetés