Hídépítő utca 8-10

Allas

Nincs kép hozzáadva

    Tulajdonságok

  • Munkaidő
    teljes munkaidő
  • Tapasztalat
    1-3 év tapasztalat
Hirdetés
Telefonický operátor
Hlavné úlohy, náplň práce:

• Spolupráca so zákazníkmi spoločnosti (fixná databáza zákazníkov)
• Spracovanie objednávok v systéme riadenia spoločnosti, sledovanie objednávok, koordinácia termínov
• Príprava cenových ponúk
• Rýchle informácie a pomoc zákazníkom prostredníctvom e-mailu a telefónu
Požiadavky na zamestnanca:

• Slovenčina, ako materinský jazyk a znalosť maďarského jazyka aktívne slovom aj písmom
• Schopnosť pracovať s PC (Excel, Office)
• Vynikajúce komunikačné schopnosti a schopnosti riešiť problémy (písomne aj ústne)
• Rozhodnosť, presnosť, spoľahlivosť a schopnosť pracovať s vysokým nasadením
• Prozákaznícky prístup

Pri výbere kandidáta na pozíciu je výhodou:
• Skúsenosti v oblasti tlače/práce so zákazníkmi, ale uvítame aj prihlášky začiatočníkov, ktorých zaučíme
• Znalosť SCROLL alebo iný podobný softvér na správu tlače
Čo ponúkame:
• Stabilné zázemie, dlhodobý pracovný pomer
• Priateľský, ochotný tím a dobrá pracovná atmosféra
• Kariérny rozvoj, zaujímavá práca
• Okamžitý nástup
Práca, pracovná pozícia:
• Zákaznícky servis, Pracovník call centra
• Osobný zákaznícky servis

E-mail: hrbph@bigprint.eu
Jelenleg nincsenek hozzászólások. Bejelentkezés Legyél Te az első hozzászóló!
    Regisztrálj vagy jelentkezz be a hirdetővel való kapcsolatbalépéshez!
    Hirdetés

    Vevővédelmi információk
    Cselekedj lokálisan a visszaélések elkerüléséért!
    Használd a prémium tagsággal járó biztonsági szolgaltatásainkat!
    A vételárat -adott esetben előleget- banki úton előre átutalni nem ajánlott, ez a folyamat pontos egyeztetést igényel a vevő és az eladó között

    Tárgy megtalálható:
    Megye Pozsonyi kerület
    Város Pozsony
    Hirdetés