Webshop adminisztrátor

Allas

Nincs kép hozzáadva
Hirdetés
Csikszeredában Elektronikai cikkeket forgalmazó cég keresi új kollégáját Webshop adminisztrálására.
Fiatalos, lendületes csapatunkba vidám, pozitív személyiséggel rendelkező munkatársat keresünk.

Feladatok:

-Webshopban való termékinformációk felvitele, módosítása, karbantartása
- Beérkező rendelések előkészítése, csomagok elkészítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

-Számítógépes ismeretek
-Román nyelvtudás
- Kommunikációs készség
- Minimum középfokú végzettség
-Talpraesett, határozott személyiség
-Precíz, pontos munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

-Webshop ismeretek
-Hasonló területen betöltött munkatapasztalat
-Csikszeredai lakhely

Amit kínálunk:

-Folyamatos képzési lehetőséget biztosítunk a szakmai fejlődés támogatására
-Versenyképes alapjövedelmet és számos béren kívüli juttatást

Szakmai önéletrajzot a ervingsm@yahoo.com e mail címre várunk. Érdeklődni a 0742-050256-as telefonszámon lehet naponta 9:00 és 18:00 ora közöt.
Jelenleg nincsenek hozzászólások. Bejelentkezés Legyél Te az első hozzászóló!
    Regisztrálj vagy jelentkezz be a hirdetővel való kapcsolatbalépéshez!
    Hirdetés

    Vevővédelmi információk
    Cselekedj lokálisan a visszaélések elkerüléséért!
    Használd a prémium tagsággal járó biztonsági szolgaltatásainkat!
    A vételárat -adott esetben előleget- banki úton előre átutalni nem ajánlott, ez a folyamat pontos egyeztetést igényel a vevő és az eladó között

    Tárgy megtalálható:
    Megye Hargita
    Város Csíkszereda
    Hirdetés